Not: Yalnızca bir oy kullanma hakkınız vardır ve oyunuzu geri alamazsınız.
Proje Adı:
WeeKiddo
Takım:
Şevval Koç
Furkan Abay
WeeKiddo ekibi
Projenin Linki:
Projenin Açıklaması:
“Değişim, tüm gerçek öğrenmenin nihai sonucudur.” Leo Buscaglia / Okul öncesi dönemde çocuğu olan ebeveynlerin özellikle pandemi sürecinde yaşadıkları sıkıntıları biliyoruz. WeeKiddo olarak sürekli gelişerek eğitimin tüm kollarını bir araya getirmek ve çocuğunuza faydalı bir deneyim sunmak amacıyla 3-6 yaş arası okul öncesi dönemdeki çocuklar için interaktif, sosyal, güvenli ve eğlenceli bir eğitim platfomu yaratıyoruz! Uzmanlarımız ile Montessori eğitimi ve okul öncesi dönemde kazanılması gereken 5P yetkinlikleri ile dolu bir eğitim platformu hazırlıyoruz.
Instagram @weekiddoapp / @weekiddotr
Twitter @WeeKiddo
Facebook @WeeKiddo
LinkedIn @Weekiddo
Proje Adı:
PsikoApp
Takım:
Elif Nisa Baş
Projenin Linki:
Projenin Açıklaması:
PsikoApp cebinizdeki dostunuz olmak için tasarlandı. Gün içinde sizin belirlediğiniz aralıklarla ruhsal sağlığınızı kontrol eden bildirimler yollayarak mental durumunuzu raporlar. İhtiyaç duyduğunuzda sisteme kayıt olmuş psikologlarla seans alma, anonim olarak aynı ruhsal durumu paylaştığınız insanlarla konuşma ve sizin için hazırlanmış içeriklerle günlük “öz iyileşme” seansı imkanı sunar. Günlük hayatın koşuşturması ve evde kaldığınız günlerin gerginliği için yanınızda olmaya geliyor.
Proje Adı:
KoyKirala
Takım:
Ahmet Yaman
Kerem Çavaş
B. Kaan Özkan
Projenin Linki:
Projenin Açıklaması:
KoyKirala mobil uygulaması sayesinde sürekli olarak kullanmadığın eşyalardan para kazanabilir ya da kısa zamanlı ihtiyaç duyduğun ürünleri KoyKirala güvencesiyle sorunsuz bir şekilde kiralayıp tasarruf edebilirsin. KoyKirala olarak “Daha fazla tüketmeye hayır, paylaşım ekonomisine evet” diyoruz. Uygulamamızın beta sürümünü download.koykirala.com adresine girerek indirebilirsiniz. Kiralayabileceğiniz ürünleri incelemek isterseniz https://koykirala.com/ adresine bekleriz.
İnstagram: @koykirala
Twitter: @koykirala
Facebook: /koykirala
LinkedIn: /company/koykirala
Proje Adı:
Safely
Takım:
Umay Bozkurt
Projenin Linki:
Projenin Açıklaması:
Safely güvenli ve sağlıklı market alışverişi yapmanız için kalabalık tahmini ve rezervasyon yapan mobil uygulamadır. Safely ile markete gitmeden kalabalık seviyesini, ileriye yönelik kalabalığın tahminini ve marketin aldığı önlemleri inceleyebilir, rezervasyon yaptırarak güvenli ve sağlıklı bir alışveriş deneyimlersiniz. Yeni normalde yeni bir market alışverişi deneyimi sunan Safely yakında beta versiyonu sizlerle!
İletişim: [email protected]
Proje Adı:
meeTu
Takım:
Ali Burç
Projenin Linki:
Projenin Açıklaması:
Pandemi süresinde birçok insanın ortak olarak farkına vardığı en büyük problemlerden biri kalitesiz veya pahalı eğitimlerken diğeri de bu süreçte sosyal bağlarımızın zayıflamasıdır. meeTu, ortak ilgi alanlarına sahip insanların online olarak bilgi alış-verişinde bulunurken yeni insanlar tanımasını sağlar. Bu işlevinin yanında da alanında uzman insanların online birebir dersler sayesinde gelir elde etmesine yardımcı olur. Bu işlevinin pazardaki diğer uygulamalardan farkı ise birebir eğitimlerin uygun fiyata olması ve yeteneklerine güvenen birçok insanın, uygulamada eğitmen olarak yer alabilmesidir.
Proje Adı:
FASTEP
Takım:
Serdar Tekin
Güliz Aydın
Projenin Linki:
Projenin Açıklaması:
FASTEP olarak mağazadan eve teslimat ve e-ticaret taşımacılığı yapan kargo firmaları için şehiriçi evlere dağıtım ve kargo hizmetleri sunuyoruz.

Mağazadan eve teslimat:
İnternetten yaptığınız giyim , ayakkabı ve aksesuar alışverişlerinizin 1 gün içerisinde kapınıza geldiğini düşünün.. Nasıl mı ? FASTEP ile mağazadan eve teslimat seçenekleri ile söylediğiniz ürünün yaşadığınız ilde stokta olması durumunda ödeme farkı olmaksızın kapınıza getiriyoruz.
Tek yapmanız gereken alacağınız ürünün altında ‘FASTEP Gün Içerisinde Teslimat’ yazısına dikkat etmek.

Şehiriçi taşımacılık ve kargo hizmetleri:
Birden fazla kargo firmasının şehiriçi dağıtımlarının tek bir şube üzerinden yapıldığını düşünün. 3 Kargo firmasının ‘A’ şehirinde 30’ar tane şubesi var, bu şubelerin ortak bir şube altında dağıtım yaptığını düşünün yani toplamda 30 şube. Bu sayede daha az maliyetli,kargo sirkülasyonu sayesinde daha hızlı ve teknolojik altyapısı sayesinde daha dinamik bir taşımacılıktan bahsediyoruz. Aynı zamanda esnek teslimat saatleri sayesinde FASTEP müşteri hizmetleriyle iletişime geçip, teslim için istediğiniz bir zaman aralığını belirtebilirsiniz.
Proje Adı:
Relaxive App
Takım:
Ege Kutlu
Projenin Linki:
Projenin Açıklaması:
Relaxive App sizin mutluluk asistanınız olacak. Pandemi sürecinde de en büyük sorununuzun mutsuzluk ve sosyallikten uzak kalma olduğunu biliyoruz. Bu uygulama bu sorunu şu şekilde çözümlüyor; Sesinizi dinleyerek sizin mutluluk oranınızı ölçer. Ses frekanslarınızı analizler. Bu mutluluk oranına göre size Rahatlatıcı Animasyonlar uygular. Ve kendi sosyal ekosisteminde farklı kişilerle de eşleşmenizi sağlayarak sizi hem daha sosyal hem de daha mutlu biri haline getirir.
İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen GBase Dijital Projesi kapsamında hazırlanan bu yayının içeriği İstanbul Kalkınma Ajansı veya Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamakta olup, içerik ile ilgili tek sorumluluk Türkiye Girişimcilik Vakfı’na aittir.”

“Gbase Dijital Projesi 2020 Yılı COVID-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı kapsamında T.C. İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından sağlanan mali destek ile yürütülmektedir.”

© Tüm hakları saklıdır. 2020
Creation & Technology by